Novinky

Mourinho se dostal se svou slavnou hláškou do rapové skladby

Fotbalový trenér José Mourinho se se svou takřka zlidovělou hláškou, kterou odmítl komentář k výkonu rozhodčího, dostal do skladby britského rappera Stormzyho. Současný kouč AS Řím si dokonce ve videu doprovázejícím píseň „Mel Made Me Do It“ střihnul malou roli.

Rapper Stormzy v desetiminutové skladbě, jež byla v pátek zveřejněna na YouTube, využil nahrávku Mourinhova výroku z doby působení v Chelsea v roce 2014. Po prohraném utkání s Aston Villou, v němž byli jeho dva hráči vyloučeni, Mourinho v televizním rozhovoru uvedl: „Raději nebudu nic říkat. Kdybych něco řekl, měl bych velký malér, a já se nechci dostat do velkého maléru.“

Mourinhova hláška získala postupem času takřka kultovní status a stále koluje po sociálních sítích. Začátkem měsíce ji například použil mistr světa v šachu Magnus Carslen, aby naznačil, že podezřívá jednoho ze svých soupeřů z podvádění.

Bývalý trenér Manchesteru United a Realu Madrid Mourinho se v klipu ke skladbě objevil po boku Stormzyho a jeho doprovodu, všichni s ukazováčkem před sevřenými rty. „Při natáčení camea pro Stormzyho nové video jsem se dobře pobavil. Byla to skvělá zábava,“ uvedl Mourinho na instagramu.

Foto: pexels.com