ZPĚVNÍK

MUZIKANTI co děláte mají vlastní zpěvník:

kytarovkaostrava.cz/muzikanticodelate

Není zpěvník jako zpěvník! Ten náš pochází z dílny Robina Zounara, duchovního otce KytarovkyBrno, a je vytvořený přesně na míru potřebám amatérských muzikantů! Představte si, že vás sedí v hospodě deset kytaristů a začnete hrát Pramínek vlasů. Každý trochu jiné akordy a slova. Náš zpěvník si můžou všichni otevřít online na mobilu nebo tabletu. Nebo si ho dopředu stáhnou offline. Jsou v něm jen písničky, které chceme hrát, a které si do něj sami jednoduše vkládáme. Je možné je transponovat.

Co je ale úplně nejlepší? Funkce LIVE! Není třeba dopředu oznamovat, a nyní si všichni nalistujte píseň číslo 42. Stačí si zapnout funkci LIVE a zobrazí se vám automaticky právě ta píseň, kterou určený moderátor vybral!

Všichni koukají do jednoho zpěvniku 🙂

„Rád bych upozornil na ještě jednu vychytávku,“ říká Robin Zounar: „zpěvník využívá stále více lidí, kteří vkládají nové songy. Ty se zobrazují ve společné zásobárně, ze které si je můžete zkopírovat do svého vlastního zpěvníku. Samozřejmě je tam i možnost označit novou píseň za soukromou, pokud je třeba vaše a nechcete se o ni s nikým dělit.“

Využili byste podobný nástroj i pro vaši muzikantskou skupinu? Napište nám!