MuzikoterapieProfi okénkoRecenzeReportážeVidea

Z kultivovaného šéfredaktora muzikantského webu se stal vulgární raper

O tom, jak moderní technologie dokážou změnit osudy lidí, by vám nejlépe pověděli v redakci profesionálního magazínu pro amatérské muzikanty: MUZIKANTI co děláte. Jejich šéfredaktor totiž doslova přes noc změnil žánr své tvorby z blues na rap. Jeho vulgární song Sakra, sakra, sakra!!! se stal během několika hodin hitem Youtube.

Marek Prorok byl mezi přáteli vnímán spíše jako roztomilý medvídek. To už ale neplatí. Jeho rapový hit, který vznikl díky nové technologii Suno AI, si vůbec nebere servítky:

Pokouším se zvolat nahlas: SERE

Ano, takto natvrdo a otevřeně se ve svém hitu Marek Prorok vyjadřuje o svých nejniternějších pocitech, traumatech i nenaplněných ambicích. Někdy jde hlouběji, než se kdy opovážil zajít samotný EMINEM:

Já jsem sice známý slušňák, ale co mi zbývá: SAKRA, SAKRA, SAKRA!!!

„Marek nikdy nesbíral lajky a srdíčka, šlo mu o čirou radost z hudby,“ komentuje olomoucká regionální redaktorka Pája Macečková. „Dnes, po své nepochopitelné proměně, je doslova posedlý počty shlédnutí, takže pokud mu nedáte palec nahoru, a nepřesdílíte jeho video, seřve vás jako malého Alíka, a to fakt nechcete zažít,“ uzavírá Pája Macečková.

Ve vlastním zájmu proto, prosím: sdílejte, lajkujte:

Sakra, sakra, sakra!!! Kultovní rapová píseň Marka Proroka. Audio: Suno AI