FotoProfi okénkoViktor Karvanszki

Poslední koncert KACZI s vysokohorskou přirážkou

Nelekejte se! Nejedná se o poslední koncert této skvělé muzikantky v životě, ale o poslední koncert její horské tour Křídla nad horami, kterou završila stylově na samém vrcholku Beskyd, na Lysé hoře v Chatě Emil Zátopek – Maraton.

Před koncertem se na tomto malebném místě KACZI s každým divákem přivítala osobně. Přeci jen vyšplhat na Lysou horu dá zabrat! Osobní přivitání dalo mnohým zapomenout na náročné kilometry v nohách a nabilo je energií tolik potřebnou nejen pro skvělý koncert, ale i návrat zpátky domů.

Koncert v zaplněném sále chaty Maraton byl neskutečným zážitkem plným emocí, radosti a dojmů. V jednu chvíli se Katka nedechla a s úsměvem z davu vytáhla novomanžele, kteří byl sezdáni téhož dne a na Lysou se utekli schovat před davem, aniž by tušili, co je potká. S cinkotem skleniček proběhla gratulace, a to jsme si mysleli, že žádné další překvapení nás už toho večera nepotká.

Omyl! Najednou se na podiu ocitl lysohorský patriot Jan Čupa a začal kapelu doprovázel svlečený do půl těla na tamburínu. Koncert byl prostě famózní, několik přídavků i píseň na přání, ale každý začátek má svůj konec a čas je neuprosný stejně jako naše horská tour. Křídla nad horami dokroužila, ale KACZI s kapelou a koncerty nekončí. Celé léto nás bude obdarovávat svou neskutečnou energii a elánem! Například 28. července na ostravickém koupališti Sluníčko v rámci Beskydského hudebního léta nebo 1. srpna na Alšově náměstí v Ostravě-Porubě.

Užijí si ji také Karlovy Vary (hned zítra), Lednice nebo Vinařství Sonberk v Popicích.

Autor titulní fotografie: Viktor Karvanszki