Pozvánky

Sedmý ročník přátelského festivalu Paseka v sobotu 2. září na Horečkách

Vezměte na festival děti! To je první „praktické info“ na webových stránkách Paseky. Už jen z toho lze vyvodit, že se bude jednat o trochu jiný festival, na kterém bude kromě dobré hudby a jídla („pro vegetariány i masojedy“) hlavně pohoda, jak se na rozloučení s prázdninami sluší a patří.

„Přijeďte si oddechnout a poveselit se na sedmý ročník přátelského Festivalu Paseka! Letos poprvé v krásném prostředí amfiteátru na Horečkách na pomezí Frenštátu pod Radhoštěm a Trojanovic. Těšit se můžete mimo jiné na Prago Union, Barbaru Kanyzovou nebo Něco Něco, dobré jídlo, pití a hlavně přátelskou atmosféru,“ říká za pořadatele Jiří Reiter. Akci pořádá nezisková organizace Žasnem z.s.

Pokud na festival dorazíte autem, můžete využít parkoviště pod skokanskými můstky. Z parkoviště se do areálu dostanete po 428 schodech podél skokanského můstku. Omezený počet parkovacích míst bude připraven i u amfiteátru, primárně pro účastníky s kočárkem nebo ZTP.

Vstupné je dobrovolné, což znamená, že můžete podle svých finančních možností ocenit, jaký pro vás akce měla přínos.

Na facebookových stránkách uvádějí organizátoři začátek akce ve 14:00, ale pozor, už ve 13:30 má vystoupit Milan Štastný se svým Divadlem.

Zůstaňte přes noc! Nejede vám večer vlak ani autobus? Chcete si dát pivo a jste autem? Můžete po festiválku přespat – vemte si stan nebo si to užijte krásně pod širákem… (festivalpaseka.cz)

Autor titulní fotografie: Jiří Reiter

Festival Paseka v amfiteátru na Horečkách. Foto: Jiří Reiter