Novinky

Magazín MUZIKANTI co děláte má nové logo!

Měsíce hledání a čekání se vyplatily. Tvorby prvního pořádného loga se chopila běloruská výtvarnice Elena Rožková (tasmanskaya.com).

Z brainstormingu v uzavřené Facebookové skupině muzikantů amatérů MUZIKANTI co děláte vzešel od Hany Chalupové nápad umístit do houslového klíče otazník, který Elena dále rozpracovala do elegantní podoby a vložila do trsátka.

„Trsátka můžeme používat i místo vizitek,“ říká Marek Prorok, šéfredaktor magazínu. „Každý den narazím na několik muzikantů amatérů, bavíme se spolu, pozvu je k nám na web a do skupiny. Ale znáte to – přijdete domů a přepadnou vás docela jiné starosti. Když však po několika dnech nahmatáte v kapse krásně potištěné trsátko nebo hravou vizitku, hned je svět veselejší!“

Udělat z trsátek barevný motiv květů napadlo Elenu při finalizaci loga. A zase to koresponduje s celkovou myšlenkou magazínu – kdo se věnuje hudbě, rozkvétá. Hudba je nástroj sebevyjádření, relaxace, meditace, sebepoznání i terapie, jak o tom ve své rubrice píše Rosťa Honus.

Vizitka MUZIKANTI co děláte není na jméno, ale na skupinu.